AĞIR YÜK VE PROJE TAŞIMACILIĞI

Akar; Türkiye'den Avrupa, Asya, Ortadoğu ülkelerine ve yurtiçinde yapılan tüm Gabari dışı ve ağır yüklerinizi deneyimli kadrosu, son teknoloji ekipmanları ile en emniyetli ve kısa sürede teslimatını gerçekleştirmektedir.

Hizmet Verilen Sektörler

Akar ; Başta İnşaat , Enerji, Makine, Denizcilik Maden, Telekominikasyon,sektörüne ve Proje taşımacılığına Bağlı olarak Depolama, Lashing, Gümrükleme, Sigorta, Yol Analizi ve eskort hizmeti vermektedir.

  • Trafo, Türbin ve Jenaratör Taşımaları
  • Yat, Tekne ve ekipman Taşımaları
  • İş Makinaları Taşımaları
  • Gabari Dışı Taşımaları
  • Enerji Santrali Taşımaları
  • Beton Santrali Taşımaları

Proje Taşımalarınızda "Çözüm Ortağınız"

Akar ; Standart ölçüler dışındaki tüm yüklerin, bu yüklere uygun özel ekipmanlar eşliğinde, karayolu izin belgelerini alarak en emniyetli ve en kısa sürede karayolu ve kombine taşıma sistemlerini kullanarak varış noktasına taşınması, montaj ve diğer müşteri talepleri doğrultusunda destek hizmeti vermektedir.

Yurtiçi ve Yurtdışı proje taşımalarında hesaplama ve analizler doğrultusunda yüke en uygun ekipmanlarımız ile lashing ve HSE koşullarına bağlı kalarak proje taşımalarını gerçekleştirmektedir.

TEKLİF İSTEYİN

Akar Lojistik, global network ağı ve ofisleri ile sektörlerinde lider olmuş müşterilerine, çözüm partneri olarak, tüm dünya ülkelerinde taşımalar konusunda ihtiyaçlarını karşılamak üzere uzman personeli ve ekipmanlarıyla en kaliteli, ekonomik ve alternatifli hizmetleri sunmaktadır.

PROJE TAŞIMALARINIZDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Yükleniyor