KALİTE POLİTİKAMIZ

Tüm lojistik hizmetlerinde, dünya standartlarında, yenilikçi, güvenilir, çevreye saygılı kaliteli hizmet vermektir. Kalite politikamız, müşteri istekleri doğrultusunda gerekli şartların sağlanması, hizmetin oluşturulması, pazarlanması ve satış sonrası desteğe kadar tüm aşamaların teknolojiye uygun olarak, verimli ve etkin yürütülmesini sağlamaktır.

Değerlerimiz : Gelişim, Samimiyet, dürüstlük/gizlilik, öncü olmak kalite politikamızın anahtar cümlelerini oluşturmaktadır.

Gelişim : Tecrübe gelişim olmadan faydalı olmaz. Ekibimizi, işimizi, yeni öneri ve iş disiplinleriyle müşterilerimizi, ilklerle sektörümüzü geleceğe taşımak için bir an durmadan gelişim için yol alırız.

Samimiyet : Müşterilerimize, tedarikçilerimize, birbirimize, ailemize, dünyaya samimi olmak, içten ve güven vererek yaklaşmak, olduğumuz gibi görünmek ve şeffaflık bizi başarılı kılmaktadır.

Dürüstlük/Gizlilik : Müşterilerimize tüm operasyon süreçlerimizde doğru ve zamanında bilgilendirme yapılır. İş ahlakı ve mahremiyetin önemi bizim için birinci sıradadır.

TEKLİF İSTEYİN

Akar Lojistik, global network ağı ve ofisleri ile sektörlerinde lider olmuş müşterilerine, çözüm partneri olarak, tüm dünya ülkelerinde taşımalar konusunda ihtiyaçlarını karşılamak üzere uzman personeli ve ekipmanlarıyla en kaliteli, ekonomik ve alternatifli hizmetleri sunmaktadır.

PROJE TAŞIMALARINIZDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Yükleniyor