Karayolu Taşımacılığı

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Akar, Euro 4, Euro 5 normlarında 300 Araçlık özmal ve 200 modern tedarik filosuyla Türkiye-Asya / Avrupa-Asya Arasında karşılıklı düzenli ve komple parsiyel hizmeti vermektedir.

Günümüzde Lojistiğe verilen önem her gecen gün artmaktadır. Akar, Yurtiçinde İstanbul, Kocaeli, Iğdır, Yurtdışında Azerbaycan Bakü , İran Bazargan, Lotfabad, İncehborun, Bandar Abbas, Türkmenistan Aşkabat ve Türkmenbaşı, Özbekistan Taşkent , Kazakistan Almaty ve Avrupa'nın bir çok stratejik noktasında bulunan kendi ofis ve anlaşmalı acentaları ile kaliteli, güvenilir Karayolu Taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Özmal araç filomuzda GPS uydu tabanlı Araç takip sistemi bulunmaktadır. Takip sistemindeki amacımız , Operasyon verimliliğini artırmak , filo disiplinini sağlamak diğeri ise güvenlik amaçlıdır.

Proje Taşımaları zaman konusunda hassas olup Malların varış noktasına zarar görmüş olması veya eksik ulaşması durumunda, taahhütlerinin zamanında yerine getirilememesine neden olmaktadır.

Akar; Proje taşımalarının öncesinde fizibilite çalışmaları yaparak oluşabilecek riskleri bertaraf eder.

TEKLİF İSTEYİN

Akar Lojistik, global network ağı ve ofisleri ile sektörlerinde lider olmuş müşterilerine, çözüm partneri olarak, tüm dünya ülkelerinde taşımalar konusunda ihtiyaçlarını karşılamak üzere uzman personeli ve ekipmanlarıyla en kaliteli, ekonomik ve alternatifli hizmetleri sunmaktadır.

PROJE TAŞIMALARINIZDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Yükleniyor